Yenidoğan Gençlere Emanet

Yenidoğan Gençlere Emanet

İlimizin en eski kulüplerinden olan, mazisi yıllar öncesine dayanan Yenidoğanspor, son dönemde altyapısına önem veriyor.

Bordo-Mavili ekibin, 2.Küme ve U-19 yaş gruplarında yer alacak takımı, yeni sezonu törenle açtı. U-19 takımı aynı zamanda 2.Küme’de de mücadele edecek.

SEZON AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Küçük yaş gruplarında U-12 ve u-17 Ligi’nde mücadele eden Yenidoğanspor, gelecek aylarda başlayacak olan 2.Küme ve U-19 Ligi içinde sezon açılışını gerçekleştirdi. Geçen yıl 2.Küme U-19 Ligi’nde şampiyonluk sevinci yaşayan Yenidoğansphor, aynı yaş grubu ile bu sezon 2.Küma A Takım olarak da sahaya çıkacak. U-19 takımı 1.Küme U-19 Ligi’nde yer alacak olan Bordo-Mavili ekibin gençleri, önceki gün yeni sezon hazırlıklarına başladı.

KULÜBÜN KURUCU BAŞKANI GÜNDOĞDU DA AÇILIŞA KATILDI

İlimizin en köklü kulüpleri arasında yer alan Yenidoğanspor’da kurucu yönetim kurulunda yer alan, başkanlık yapan Kayhan Gündoğdu da önceki gün yapılan açılışa davet edildi. Kulüp Başkanı Abdülkadir Bayraktutar ile yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu açılışta, son yıllarda takıma maddi ve manevi yönden çok büyük katkı sağlayan Onursal Başkan Tekin Uygur da açılışta konuşma yaptı. Bu sezon Bordo-Mavili ekipte, 2.Küme ve U-19 takımı Süleyman Aker, altyapıda ise Bülent Gürbey görev yapacak.

Kaynak: http://www.ozgurkocaeli.com.tr/yenidogan-genclere-emanet-360967h.htm

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website