Hakkımızda

500 m2 kapalı toplam 900 m2 alana sahip tesislerimizde kalite, üretimde ve tedarikte tüketicimize en iyi imkanlarla, en hızlı şekilde hizmet sunabilmek, temel politikamızdır. Üretimde en yeni teknolojiye sahip makine ve kalıplar, tecrübeli bir teknik kadro ve uzman personelimizle taleplerinize karşılık vermekteyiz.

 

Fiyat ve rekabet koşullarını göz önüne alan sürekli gelişen, güvenilir ve kaliteli ürünlerle ürün gamını sürekli yenileyen dinamik, rekabetçi müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip lider firmayız.

 

Firmamız uzun süren çalışmaların neticesinde 2008 yılı başında IS0 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ belgesini almaya hak kazanarak siz müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için sürekli yenileniyor, gelişiyoruz.

 

Kültürel değerlerimiz ve etik anlayışımız, hedeflerimizin ilişkilerimizi profesyonel, etik ve işin gerektirdiği gibi olması anlayışına dayanıyor ve bu sayede, müşterilerimiz ve doğayı koruma sorumluluğunu paylaştığımız hissedarlarımız ve bizimle olan ilişkilerinde güven ve gurur duygusunu yaşıyor.

Misyonumuz

Güvenlik

Temel değerlerimizin en önemli kısmı güvenliktir. Ekiplerimiz her işimizde ilk önce güvenlik politikası ile çalışmaktadır.

Zamanında Teslimat

Hangi tutar ve şartla alınmış olursa olsun, taahhüt ettiğimiz işi, en iyi kalitede ve zamanında teslim etmek” ilkesi temel ilkelerimizdendir.

Yenilik

Araştırmak, öğrenmek ve bilgiyi en uygun biçimde hayata geçirmek, temel hedefimizdendir. Bu yüzden her zaman yenilenmek, sürekli bir değişim içinde olmak gerekir.

Siz de kendi projeleriniz için yüksek kaliteli güvenilir bir firma arıyorsanız…